Kontakt



ZACHODNIOPOMORSKIE
LABORATORIUM DROGOWE

w Koszalinie

ul. Szczecińska 31
75-122 Koszalin

TEL. 94 341-96-45
FAX. 94 340-48-56

biuro@zld.koszalin.pl

Nr konta 69 1020 4795 0000 9902 0264 4102

Nr BDO: 000212236

 

DANE DO FAKTURY:

NABYWCA:
Województwo Zachodniopomorskie
ul. Korsarzy 34
70-540 SZCZECIN
NIP 851-28-71-498

ODBIORCA/PŁATNIK:
Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe
w Koszalinie

ul. Szczecińska 31
75-122 KOSZALIN



PRACOWNICY:

mgr inż. Konrad Jachimowski – Dyrektor
konrad.jachimowski@zld.koszalin.pl
tel. kom. 604 111 167
tel. 94 341 27 32

mgr inż. Wiesław Hołub – Zastępca Dyrektora
wieslaw.holub@zld.koszalin.pl
tel. kom. 600 450 105
tel. 94 341 27 32

mgr Bogumiła Mielniczek – Główna Księgowa
bogumila.mielniczek@zld.koszalin.pl
tel./fax 94 340 48 56

PRACOWNIA MAS BITUMICZNYCH

mgr inż. Karolina Wilczek – Kierownik PMB
karolina.wilczek@zld.koszalin.pl
tel. kom. 605 573 325
tel. 94 341 96 45

mgr inż. Jolanta Pawełczak – Specjalista PMB
jolanta.pawelczak@zld.koszalin.pl
tel. 94 341 96 45

mgr inż. Martyna Firlej – Specjalista PMB
martyna.firlej@zld.koszalin.pl
tel. 94 341 96 45

 

PRACOWNIA BADAŃ TERENOWYCH

mgr inż. Adam Makuch – Kierownik PBT 
adam.makuch@zld.koszalin.pl
tel. kom. 604 200 260 
tel. 94 341 96 45 

lic. Jacek Błaszczyk – Specjalista PBT
jacek.blaszczyk@zld.koszalin.pl 
tel. kom. 608 424 423 
tel. 94 341 96 45

mgr inż. Oleg Hnatiuk - Starszy Laborant PBT 
oleg.hnatiuk@zld.koszalin.pl
tel. 94 341 96 45
 

PRACOWNIA KRUSZYW I BETONÓW

mgr inż. Szymon Kamiński – Kierownik PKB
szymon.kaminski@zld.koszalin.pl
tel. kom. 795 400 004
tel. 94 341 96 45

Daniel Laskowski – Specjalista PKB
daniel.laskowski@zld.koszalin.pl
tel. 94 341 96 45

lic. Radomir Pryjomski – Specjalista PKB
radomir.pryjomski@zld.koszalin.pl
tel. 94 341 96 45

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

mgr Bogumiła Mielniczek – Główna Księgowa
bogumila.mielniczek@zld.koszalin.pl
tel./fax 94 340 48 56

 

SKARGI I WNIOSKI:

1. Dyrektor Konrad Jachimowski - czw. od 14:00 do 15:30 - po wcześniejszym umówieniu - tel. 94 341 27 32 lub 604 111 167.

2. Z-ca Dyrektora Wiesław Hołub - pon. i wt. od 12:00 do 15:00.

3. Kierownik PMB Karolina Wilczek - pon. i wt. od 12:00 do 15:00.
 

 

temat
imię i nazwisko / firma
tel. kontaktowy
e-mail

wprowadź poniżej wyswietlony kod.

wybierz laboratorium

treść wiadomości

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 228388